You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
ZnanyLekarz.pl
fizjoterapeuta

mgr Paweł Kawalec

 Jestem fizjoterapeutą od 2008r, dyplomowanym terapeutą manualnym MT wg standardów IFOMPT od 2010. Od tego czasu zacząłem nabywać doświadczenie zawodowe w Polsce i Anglii. Współpracowałem z klinikami, przychodniami oraz klubami sportowymi. Stale doskonalę swoją wiedzę i umiejętności odbywając szkolenia z nowoczesnych metod leczenia w fizjoterapii.
Specjalizuję się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz pracy ze sportowcami. Moim celem jest doprowadzenie pacjenta w jak najszybszy możliwy sposób do pełnej sprawności.
Skupiam się na kompleksowym leczeniu przyczyny, a nie jedynie łagodzeniu objawów powstałego problemu. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Kluczem do sukcesu jest wnikliwy wywiad, oraz dokładne badanie kliniczne. Następnie planując leczenie selektywnie dobieram najlepsze mi znane metody, oraz narzędzia indywidualnie dla każdego pacjenta. Staram się zaangażować pacjenta w proces zdrowienia, tłumacząc sens prowadzonych działań, planując samodzielną pracę w domu, oraz edukując do profilaktyki i poprawnej ergonomii.
Jestem otwarty na współpracę z lekarzami.
Prywatnie jestem zwolennikiem wszelkiej aktywności fizycznej. Półwyczynowo jeżdżę w kolarstwie górskim MTB oraz XC, gram w piłkę nożną oraz biegam, gdzie kontuzje oraz urazy pojawiają się regularnie, więc, problemy osób uprawiających sport nie są mi obce.