Konsultacje online

Wszyscy nasi specjaliści stawiają na bezpośredni kontakt z pacjentem ale zdążają się sytuacje diety jest to niemożliwe lub utrudnione. Pomimo ograniczeń jakie nakłada na nas taka forma konsultacji ( brak możliwości z badania fizykalnie pacjenta) wierzymy, że część problemów zdrowotnych możemy rozwiązać z wykorzystaniem technologii. 
Do tej usługi wykorzystujemy połączenie przez telefon, Skype lub Face Time (użytkownicy Apple). Po rejestracji wizyty u wybranego specjalisty prosimy o kliknięcie w przycisk „zapłać za już umówiona wizytę” który przeniesie nas do „sklepu” gdzie możemy dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego lub systemu PayPal. Wizyta lekarska traw najczęściej 30 min (20 min połączenia telefonicznego lub przez Skype’a i 10 min na przygotowanie dokumentacji medycznej dla pacjenta, e-recepty, e-zwolnienia). U innych specjalistów czas wizyty jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb. 
Rezerwacje nie opłacone w ciągu godziny będą anulowane. 
W wyznaczonym terminie skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub przez Skype’a lub Face Time, zgodnie z Państwa wyborem. Po konsultacji lekarskiej otrzymacie Państwo na adres email skan konsultacji opatrzony hasłem od jego otwarcia jak i również kod do ewentualnej e-recepty.

Specjaliści chorób zakaźnych,
hepatolodzy

Pulmonolog

Kardiolog

Diabetolog, reumatolog, endokrynolog

Lekarze medycyny podróży

Internista

Psychiatra

Neurolog

Neurologopeda

Psycholog i psychoterapeuta

<