Godziny otwarcia: Poniedziałek — Piątek: 9.00 — 17.00, Sobota: 9.00 — 15.00

  Diagnostyka laboratoryjne i ultrasonograficzna

  W Novum Clinic działa prężnie od poniedziałku do soboty Punkt Pobrań Krwi do badań diagnostycznych.

  Pobieramy m.in.: krew, mocz, kał czy wymazy z gardła, nosa i nosogardzieli.

  Dodatkowo od kobiet pobierany może być wymaz z pochwy, odbytu i cewki moczowej, od mężczyzn – spod napletka, cewki moczowej i odbytu. Pobieramy krew już u najmłodszych dzieci.

  Posiadamy możliwość wykonania szybkich badań krwi z wynikiem już do 15min. W swojej ofercie mamy możliwość pobrania krwi z palca i oznaczenia CRP. Pozostałe badania to: D-dimmer, hemoglobina glikowana, beta HCG, Cysteina C, TSH, FT3, FT4, Troponina I, Troponina I/NT-proBNT, Troponina I/ CK-MB/ MYO(mioglobina). Dodatkowo możemy wykonać badanie ogólne moczu z podaniem 14 parametrów. Lista badań możliwych do wykonania stale rośnie.

  Dużym usprawnieniem i ułatwieniem dla wielu pacjentów jest możliwość wykonania badań zleconych przez specjalistów bezpośrednio po wizycie.

  Nasza Klinika współpracuje z najlepszymi laboratoriami tj.: Diagnostyka, Synevo czy ALAB. Płatność gotówką lub kartą płatniczą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, potrzebom i wymaganiom naszych pacjentów, wyniki badań laboratoryjnych są dostępne online, często już kilka godzin po pobraniu.

  Lorem ipsum dolor sit amet

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eu turpis vel erat dapibus tempor sed sit amet diam. Aenean purus velit, convallis eget nunc vel, dapibus ullamcorper libero.

  Skontaktuj się

  Lorem ipsum dolor sit

  Istnieje również w Novum Clinic możliwość wykonania bezpłatnych badań ze skierowaniem od lekarzy POZ współpracujących z Laboratorium Diagnostyka, ALAB i Synevo- jedyny koszt pacjenta to koszt pobrania krwi w kwocie 20 zł.

  W Novum Clinic czas oczekiwania na pobranie krwi jest bardzo krótki, w zasadzie bez kolejek.

  Nie trzeba się umawiać na pobranie krwi ani przyniesienie innego materiału biologicznego tj. mocz czy kał na badanie- materiały przyjmujemy do godziny 16 tej w tygodni i do 11 w soboty ( w Kiełczowie); w Długołęce do 11 godziny od poniedziałku do soboty.

  Jako jedni z nielicznych Centrum Medycznych we Wrocławiu świadczymy również usługę pobierania krwi lub wymazów u pacjenta. Dodatkowym kosztem poza opłatą za badania jest koszt dojazdu w cenie 100 zł na terenie Wrocławia (+4 zł/km poza Wrocławiem).

  W Novum Clinic doświadczony, wykwalifikowany radiolog wykona badania USG dla osób dorosłych i dzieci od 4. roku życia.


  Dzięki badaniu ultrasonograficznym USG jesteśmy w stanie wykryć wiele stanów chorobowych na wczesnym ich etapie. Ultrasonografia opiera się na falach akustycznych o wysokiej częstotliwości, które w bezpieczny sposób przenikają komórki organizmu. Radiolog wykonuje następujące badania:

  • USG jamy brzusznej
  • USG węzłów chłonnych
  • USG nerek i dróg moczowych
  • USG jąder
  • USG tarczycy
  • USG ślinianek
  • USG wątroby

  Ponadto różni Nasi specjaliści wykonują badania usg podczas wizyty:

  • kardiolog - USG serca
  • ortopedzi - USG stawów
  • chirurg - USG jamy brzusznej
  • chirurg, chirurg naczyniowy - sg doppler kończyn dolnych
  • neurolog - USG tętnic szyjnych