Oferta dla najmłodszych
Niezapomnielismy również o najmłodszych pacjentach. W centrum znajduje się kącik zabaw a dla grzecznych i dzielnych małych pacjentów przewidziane są nagrody. Dzieci przyjmowane są w dedykowanych gabinetach na osobnym piętrze, dzięki temu ograniczlyliśmy kontakt naszych najmłodszych pacjentów z osobami oczekującymi na konsultacje lekarskie.
Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eu turpis vel erat dapibus tempor sed sit amet diam. Aenean purus velit, convallis eget nunc vel, dapibus ullamcorper libero.
Skontaktuj sięNa wizytę z dzieckiem możesz umówić się do:
lek Agata Kotkiewicz-Wójcik
- Lekarz w trakcie specjalizacji
lek Agata Kotkiewicz-Wójcik
- Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
- Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych.
- Ukończyła certyfikaty w zakresie obesitologii Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.
- Dodatkowo zajmuje się zagadnieniem bólu przewlekłego oraz opieki paliatywnej co potwierdza certyfikat Fundacji Hospicjum Onkologicznego.
lek Bogumił Bednorz
- Flebolog
- Chirurg naczyniowy
- Proktolog
Lek. Bogumił Bednorz
- W 2000 roku ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich, wydział ogólnolekarski.
- W 2008 roku uzyskał tytuł specjalisty CHIRURGIA OGÓLNA
- Zajmuje się leczeniem żylaków kończyn dolnych wszystkimi dostępnymi metodami. Wykonałem ponad 500 zabiegów … więcej EVLT, operuję pacjentów z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji, również anglojęzycznych.
- Zajmuje się również leczeniem żylaków odbytu /hemoroidów / i chorób okolicy odbytu, a także chorobami nowotworowymi, szczególnie skóry i tkanek miękkich.
Zatrudnienie:
- 2000-2001 odbył staż podyplomowy w Dolnośląskim Centrum Onkologii
- 2001-2002 pracował jako młodszy asystent w Oddziale Chirurgii Onkologicznej w I Dolnośląskim Centrum Onkologii
- 2002-2008 odbył rezydenturę z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, Ośrodek Badawczo - Rozwojowy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu
- W 2009 roku pracował jako starszy asystent Oddziału Chirurgii Onkologicznej w I Dolnośląskim Centrum Onkologii
- Od 2008 do 2012r prowadził Poradnię Chirurgiczną w Przychodni Proximum
- Od 2012 r do 2014 r prowadził Poradnię Onkologiczną w Szpitalu EEMC w Świebodzicach
- Od 2012 r pracuje w Oddziale Proktologii i Poradni Proktologicznej przy Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu
Doświadczenie kliniczne:
- zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej
- usg układu żylnego, tętniczego, tętnic dogłowowych, piersi
- leczenie najnowszymi metodami - laser EVLT, fale radiowe /RF/, skleroterapia piankowa, dermaskopia
- operacje przepuklin pachwinowych z siatką
- wycinanie znamion, guzków skóry, z badaniem hist.-pat.
- konsultacje pacjentów, kontrole po operacjach, zmiany opatrunków, punkcje
- biopsje chirurgiczne
Zdaniem pacjentów:
Spokojne podejście lekarza i profesjonalizm podczas dość wstydliwego badania pozwala na redukcję stresu. Do tego wyczerpujące wyjaśnienie przyczyn choroby i wizji dalszego leczenia w moim odczuciu było świetne. Jeśli ktoś ma opory, tak i jak ja miałem, to szczerze polecam wizytę u dr Bednorza. Zero stresu.
Paweł - 2 września 2021
dr n. med Wiktor Orzechowski
- Ortopeda
Dr n. Med. Wiktor Orzechowski
- Iº specjalizacji z zakresu ortopedii i traumatologii uzyskał w Katedrze i Klinice Ortopedii Akademii Medycznej we Wrocławiu, w 1987 roku. IIº specjalizacji z zakresu ortopedii i traumatologii uzyskał w roku 1991, w tym samym ośrodku ortopedycznym.
- W roku 1994 obronił pracę doktorską Pt. „ Wybrane cechy anatomiczne stopy u chorych leczonych operacyjnie z powodu zniekształcenia koślawego palucha”, otrzymując tytuł doktora nauk medycznych.
- W roku 1994 mianowany na stanowisko adiunkta Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie nadal pracuje.
- W ramach doskonalenia zawodowego, w 1989 roku przebywał na 3-miesięcznym stażu szkoleniowo-naukowym w Klinice Ortopedii Uniwersytetu w Tel-Avivie, w Izraelu.
- W maju 1995 odbył staż szkoleniowy w Lecco, w referencyjnym ośrodku stosowania metody Ilizarowa we Włoszech.
- W październiku 1996 staż szkoleniowy we Wszechrosyjskim Instytucie w Kurganie Rosja.
- W roku1998 kolejny staż szkoleniowy w Kernan Hospital Uniwersytetu Stanu Maryland, Baltimore, USA.
- W roku 2011 kurs diagnostyki i leczenia schorzeń stóp w Lucernie, Szwajcaria.
- W latach 1994 – 1999 pełnił funkcję przewodniczącego Polskiego Oddziału Światowego Towarzystwa Badań i Stosowania Metody Ilizarowa – ASAMI Poland, a w latach 2000-2003 pełnił funkcje sekretarza tego Towarzystwa.
- W latach 2010-2013 pełnił funkcje sekretarza Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stopy (PFAS).
- Jest autorem i współautorem 80 prac naukowych wygłoszonych na zjazdach i posiedzeniach naukowych, w tym 33 ogłoszonych drukiem w czasopismach krajowych i zagranicznych.
- W wolnych chwilach jeździ na nartach lub nurkuje.
Zdaniem pacjentów:
W tym roku miałam operację na haluksa na którą skierował mnie dr Orzechowski. Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i bez żadnych komplikacji. Pierwszy raz zdarzyło mi się aby lekarz był tak zaangażowany w leczenie i opiekę pooperacyjną. Naprawdę polecam dr Orzechowskiego.
Wioletta Sz. - 13 grudnia 2021
lek Tomasz Kucharski
- Kardiolog
Lek. Tomasz Kucharski
- Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii.
- Doświadczenie gromadził początkowo w pododdziale Kardiodiagnostyki Oddziału Kardiochirurgii Akademii Medycznej, następnie pracował w klinice Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.
- Na codzień przeprowadza konsultacje kardiologiczne i badania mechokardiologiczne w Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz współpracuje z Novum Clinic.
- Wiedzę i doświadczenie systematycznie poszerza na specjalistycznych kursach i szkoleniach
Zdaniem pacjentów:
Wspaniały lekarz. Wyrozumiały. Gotowy do pomocy. Pełen profesjonalizm. Potrzebowaliśmy na cito USG serca. Mimo pewnych niedogodności doktor zrobił badanie. Dziękujemy doktorze.
Szymon L. - 17 września 2021
dr n.med Anna Gostkowska-Malec
- Pulmonolog
dr n. med. Anna Gostkowska-Malec
- Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalista drugiego stopnia z chorób wewnętrznych oraz chorób płuc. Od 2004 roku pracuje w Dolnośląskim Centrum Chorób płuc, obecnie na stanowisku starszy asystent w Oddziale V. W roku 2015 uzyskała tytuł dr n.med broniąc pracę doktorską ” Gruźlica u chorych z niewydolnością nerek, przewlekle dializowanych i po transplantacji nerek. Kliniczne i molekularne doświadczenie epidemiologiczne”. Od 2018r jest kierownikiem Pracowni Fizjopatologii Oddychania w DCChP. Ukończyła liczne kursy z dziedziny chorób płuc, stale dokształca się i uczestniczy w konferencjach naukowych.
Leczone choroby:
- POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc
- rozedma płuc
- astma oskrzelowa
- choroby układu oddechowego
- zapalenie płuc
- kaszel
- sarkoidoza
- rak płuc
- zapalenie oskrzeli
Zdaniem pacjentów:
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta, chęć pomocy i szczegółowe omówienie dalszych kroków ,o to mi chodziło. Do tego dochodzi miła atmosfera i fakt, że Pani doktor uważnie słucha, nie straszy a proponuje leczenie - nie wiem kiedy przestałam się stresować wizytą. W gabinecie nie czuje się presji czasu czy pospiechu. Polecam z całego serca!
Barbara Ś. - 25 października 2021
lek Joanna Garbowska
- Diabetolog
- Choroby wewnętrzne
lek. Joanna Garbowska
- Posiada tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, diabetologii. Na codzień pracuje na oddziale chorób wewnętrznych z pododdziałem reumatologicznym. Przyjmuje pacjentów z zakresu endokrynologii, reumatologii, diabetologii i chorób wewnętrznych.
Leczone choroby:
- cukrzyca
- otyłość
- nadciśnienie tętnicze
- powikłania cukrzycowe
- stopa cukrzycowa
- choroby metaboliczne
- retinopatia
- choroby reumatoidalne
- RZS (reumatoidalne zapalenie stawów)
- zaburzenia hormonalne
- cukrzyca ciążowa
Zdaniem pacjentów:
Bardzo rzetelny lekarz, cudowna ciepła osoba, pani dr. rozwiała moje wątpliwości, szczegółowo odpowiedziała na moje pytania, postawiła diagnozę, zaczerpnęłam też sporo wskazówek odnośnie diety ,za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam z czystym sumieniem, spokojnie bez pośpiechu ,pani dr. szczegółowo wszystko wyjaśnia. Taka wizyta u specjalisty to czysta przyjemność.
Anna D - 16 sierpnia 2021
lek Aleksander Zińczuk
- Hepatolog
- Choroby zakaźne
Lek. Aleksander Zińczuk
Jestem osobą energiczną, pracuję z poświęceniem i pasją, a przede wszystkim szacunkiem dla pacjentów i wykonywanego zawodu.
- Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W chwili obecnej pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu na I Oddziale Chorób Zakaźnych - realizuje tam specjalizację z chorób zakaźnych. Jest także nadal związany z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu jako doktorant Katedry Medycyny Sądowej w Szkole Doktorskiej.
- W roku 2018 został wybrany na Delegata na Okręgowy Zjazd Lekarzy 8 Kadencji. Pełni funkcję Wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu. Aktywnie uczestniczy w pracach samorządu lekarskiego.
- Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego i Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS.
- Każdego roku uczestniczy w wielu regionalnych, krajowych i międzynarodowych konferencjach, także jako wykładowca. Jestem też autorem kilkudziesięciu publikacji z zakresu m.in. chorób zakaźnych, hepatologii, medycyny podróży.
- Ukończył kursy: USG jamy brzusznej oraz płuc; zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych (ALS); szczepień.
Zdaniem pacjentów:
Szczerze polecam Pana Doktora z całego serca! Ze swoją przypadłością zwiedziłam już naprawdę sporą ilość specjalistów - dopiero Pan Doktor Zińczuk trafił w sedno z diagnozą, zaproponował skuteczne leczenie. Empatia, chęć pomocy oraz ogromna wiedza sprawiły, że już nie muszę trafiać na przypadkowych lekarzy, ponieważ znalazłam odpowiedniego człowieka na odpowiednim miejscu! Prawdziwy lekarz z powołania.
Justyna M. - 30 sierpnia 2021
lek Paulina Kupisz
- Internista
- Geriatria
Lek. Paulina Kupisz
- W 2004 roku ukończyła studia medyczne. W 2013 roku uzyskała specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych. W 2017 roku została specjalistą w dziedzinie geriatrii.
- W swojej pracy zajmuje się leczeniem takich chorób, jak m.in. grypa, angina, zapalenie oskrzeli, jak również cukrzyca, nadciśnienie tętnicze. W przypadku konieczności pogłębienia diagnostyki kieruje na specjalistyczne badania.
- Jest członkiem Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu.
Zdaniem pacjentów:
Pani doktor Kupisz jest osobą szalenie miłą , empatyczną i doskonale zorientowaną w temacie leczenia seniorów. Uważnie wysłuchała naszych obaw i profesjonalnie je rozwiała, używając rzeczowych argumentów. Podpowiedziała też najlepsze rozwiązania w naszym problemie i poświęciła nam dużo więcej czasu, niż było zaplanowane. Jest to osoba kulturalna z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam ją gorąco i serdecznie dziękuję za udzielone rady.
Grażyna R. - 28 stycznia 2021
lek Wojciech Marek
- Ortopeda
Lek. Wojciech Marek
Pasja nie kończy sie w momencie wyjścia z budynku szpitala lecz trwa cały czas.
- Wojciech Marek - " Pasja nie kończy sie w momencie wyjścia z budynku szpitala lecz trwa cały czas"
- Ukończył specjalizację z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w 2017. Od 2017 zastępca ordynatora oddziału Ortopedi i Traumatologii w Szpitalu MSWiA we Wrocławiu. Od 2018 roku pracownik Centrym Medycznego "Na dobra i na złe" w Opolu
- Ukończył w 2009 studia medyczne na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
- Stypendia zagraniczne: Uniwerystet w Brnie (Czechy), Uniwersytet w Debreczynie (Węgry).
- Staz lekarski podyplomowy odbywał w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu
- Członek międzynarodowej organizacji ortopedów SICOT
- Członek ESSKA (Europejskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej, Chirurgii Kolana i Artroskopii)
- Członek EFORT (Europejskiej Federacji Narodowych Towarzystw Ortopedycznych i Traumatologicznych)
- Członek PTOiTR (Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego)
- Członek PFAS (Polskie Towarzystwo Stopy i Stawu Skokowo Goleniowego)
- Licencja Lekarska Polskiego Związku Piłki Nożnej.
- Ortopedia to praca i zarazem pasja. Od kilku lat zajmuje sie rownież badaniami medycznymi w dziedzinach łączących inżynierię i medycynę. Szczególnym zainteresowaniem doktora jest endoprotezoplastyka stawów (biodrowego, kolanowego), artroskopia (kolan, barków) oraz chirurgia stóp.
Zdaniem pacjentów:
Polecam ! Przez rok córka borykała się z chorym kolanem, kilku specjalistów po drodze- żaden nie potrafił pomóc. Na szczęście konsultacja u Pana Wojciecha Marka od razu dała nam nadzieję, że jest szansa na uporanie się z bólem.
Ogromna wiedza, super podejście do pacjenta. Informacje przekazywane w jasny sposób. Świetny specjalista, przemiły człowiek!. Córka już jest po operacji i czuję się bardzo dobrze. Polecamy!
Ela i Nati - 7 września 2021
lek Tobiasz Szajerka
- Chirurg
- Ortopeda (specjalizacja ręka)
Lek. Tobiasz Szajerka
Są tysiące chorób, ale tylko jedno zdrowie.
- Absolwent wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalista chirurgii ręki. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, a w ramach przygotowań do dyplomu Federacji Europejskich Towarzystw Chirurgii Ręki (FESSH) odbył staże zawodowe w klinikach chirurgii ręki w Szczecinie, Schwerin i Zurychu. Pełni samodzielne dyżury w ramach serwisu replantacji kończyn górnych.
- Profil zawodowy doktora obejmuje choroby kości, stawów, nerwów, ścięgien i tkanek miękkich ręki, spośród których najczęstsze to: zespół cieśni kanału nadgarstka (CTS), palce zatrzaskujące (metoda otwarta oraz igłowa), choroba Dupuytrena (zabieg klasyczny oraz ostrzyknięcie Xiaflexem), zwyrodnienie stawu podstawnego kciuka (nadgarstkowośródręcznego - zabieg klasyczny i proteza stawu), złamania kości łódeczkowatej, stawy rzekome kości łódeczkowatej, torbiele galaretowate (gangliony), urazy ścięgien w zakresie ręki oraz choroba DeQuervaine. Ponadto od grudnia 2017 roku wraz z zespołem chirurgów i rehabilitantów przeprowadza zabiegi usprawniające kończyny górne u ludzi z porażeniem czterokończynowym (tetraplegią) w ramach programu "Tetrahand".
Zdaniem pacjentów:
Pan Doktor bardzo sympatyczny i konkretny. Jasno przedstawia schorzenie i sposób mającego nastąpić zabiegu (w moim przypadku hydrodekomptesja zespołu cieśni nadgarstka). Udziela wyjaśnień podczas zabiegu i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Pierwsza noc po zabiegu przespana bez drętwienia dłoni. Serdecznie polecam!
Mirosława - 9 października 2021
dr hab n. med Marta Rorat
- Hepatolog
- Choroby zakaźne
dr n .med. Marta Rorat
- Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
- Specjalistka chorób zakaźnych.
- Ukończone studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu zakończone obroną pracy doktorskiej z zakresu zdarzeń niepożądanych w diagnostyce i leczeniu chorób zakaźnych.
- Aktualnie pracuje w Oddziale I Zakaźnym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz w Klinice Pediatrii i Chorób Infekcyjnych we Wrocławiu.
- Ukończone kursy USG z zakresu jamy brzusznej, szyi i klatki piersiowej.
- Odbyty w 2014 r. staż w Ospedale Maggiore Policlinico (Dipartimento Gastroenterologia ed Epatologia) z zakresu hepatologii.
- Wykształcenie dodatkowe: ukończone studia na wydziale prawa (kierunek prawo) oraz studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego, bioetyki i socjologii medycyny.
- P.o. Kierownik Zakładu Prawa Medycznego Katedry Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
- Wykładowca na wielu konferencjach regionalnych i ogólnopolskich.
- Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu chorób zakaźnych, medycyny sądowej i prawa medycznego.
- Członek Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii, Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego i Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS.
- Biegły opiniujący z zakresu chorób zakaźnych i hepatologii.
Zdaniem pacjentów:
Bardzo polecam Panią Doktor, wysoko oceniam jej wiedzę, nie spodziewałam się takiego zaangażowania w sytuację chorobową pacjenta, który był na wizycie po raz pierwszy. Dziękuje.
Magda P. - 10 lutego 2021
dr n. med. Justyna Janocha – Litwin
- Hepatolog
- Choroby zakaźne
- Medycyna podróży
Lek. Justyna Janocha - Litwin
- Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, specjalistka w dziedzinie Hepatologii oraz Chorób Zakaźnych na oddziale Chorób Zakaźnych we Wrocławiu. Asystentka w Klinice Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, pełniąca dodatkową funkcję adiunkta dydaktycznego. Autorka kilkunastu prac naukowych publikowanych w kaju i za granicą. Posiada ogromne doświadczenie z zakresu medycyny podróży oraz w testowaniu, w kierunku AIDS/HIV.
- Doświadczenie zdobywa pracując w Poradni Chorób Zakaźnych oraz Wirusowych Zapaleń Wątroby, jak równiez w poradni Nabytych Niedoborów Odporności i w prywatnej klinice Novum, gdzie realizuje swoje pasje, doskonali umiejętności i poszerza wiedzę.
- Zainteresowania to problemy z zakresu chorób zakaźnych, ponadto schorzenia wątroby nie tylko na tle infekcyjnych (autoimmunologiczne choroby wątroby, toksyczne uszkodzenia wątroby), borelioza i odkleszczowe zapalenie mózgu, problemy chorób zakaźnych u kobiet ciężarnych oraz przygotowanie pacjentów przed wyjazdami do krajów tropikalnych.
Zdaniem pacjentów:
Pani Doktor jest niezwykle kompetentna i zaangażowana w proces diagnostyki i leczenia. Potrafi kompleksowo spojrzeć na pacjenta, poświęca dużo czasu na wnikliwą analizę. Doradziła w sposób indywidualny cykl szczepień i wszystko dokładnie wyjaśniła. Zdecydowanie polecam. Gabinet przyjazny, obsługa pacjenta na najwyższym poziomie.
Sylwia O. - 4 listopada 2021
lek Justyna Jachman-Kapułka
- Neurolog
lek Justyna Jachman-Kapułka
- W 2009r. ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu – kierunek lekarski
- W 2012r. ukończyła kurs USG tętnic dogłowowych
- W 2018r. uzyskała tytuł specjalisty neurologa z najlepszym wynikiem egzaminu w Polsce
- Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
- Uczestnik licznych konferencji i kursów szkoleniowych
- Bogate doświadczenie kliniczne zdobyte zarówno w placówkach szpitalnych – na Oddziale Neurologii oraz w pracowni polisomnografii, jaki i w lecznictwie ambulatoryjnym
Zdaniem pacjentów:
Bardzo dokładna analiza dokumentacji medycznej. Pełne zaangażowanie, dociekliwość, tłumaczenie postępowania i leczenia. Wspaniała Pani Doktor. Wiedza i zaangażowanie na najwyższym poziomie!!!
Anna - 15 kwietnia 2021