Współfinansowana działalność medyczna

Novum Clinic to Centrum Medyczne, które oprócz działalności komercyjnej oferuje również usługi medyczne w ramach współpracy z NFZ. Pozwala nam to nieść pomoc szerszej grupie społeczeństwa, co od początku jest celem naszej działalności. Chcemy uświadamiać społeczeństwo, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, wczesne wykrywanie i diagnozowanie chorób, aż w końcu leczenie ich przez wybitnych specjalistów.

W naszej klinice pracują:

  • obsługa pacjentów z badaniami refundowanymi z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ)
  • transport medyczny
  • bezpłatne szczepienia przeciwko Covid19 wykonywane w ramach Narodowego Programu Szczepień
  • zabezpieczenie medyczne imprez masowych
  • bezpłatne szczepienia przeciwko Covid19 w domu pacjenta na terenie całego Wrocławia i okolic, który z powodu ograniczeń wiekowych, niepełnosprawności nie jest w stanie przyjechać do placówki medycznej
  • mobilna obsługa firm (szczepienia, wymazy, badania laboratoryjne)
  • usługi mobilne z dojazdem do pacjenta- pobranie krwi, interewncje ratowniczo-pielęgniarskie w przypadkach nagłych

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean eu turpis vel erat dapibus tempor sed sit amet diam. Aenean purus velit, convallis eget nunc vel, dapibus ullamcorper libero.

Skontaktuj się

Lorem ipsum dolor sit

Jako że chcemy być dostępni dla szerokiej grupy społeczeństwa, w Novum Clinic obsługujemy pacjentów z badaniami refundowanymi z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) wystawianych przez lekarzy rodzinnych/pierwszego kontaktu, świadcząc je również z dojazdem do pacjenta. Badania te są w pełni darmowe jeśli pacjent posiada skierowanie. Nasz pacjent nie płaci za wykonanie badania, jego przechowywanie oraz wysłanie go do laboratorium. Pacjent musi tylko uiścić koszt pobrania krwi w placówce (20 zł) lub dojazdu na miejsce specjalistów (na terenie Wrocławia – 100 zł; poza Wrocławiem +4 zł/km) w przypadku pobrania krwi w domu pacjenta. Podobnie jak przy badaniach komercyjnych, przy darmowej tego typu usłudze zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Stąd materiał jest badany w najlepszych laboratoriach (m.in. Diagnostyka, Synevo czy ALAB), a wyniki udostępniamy w formie online już w ciągu kilku godzin po badaniu.

Nasz pacjent usługę dojazdu do pacjenta może też zamówić przy skierowaniu lekarza pierwszego kontaktu.

Bezpłatnie w ramach Narodowego Programu Szczepień realizujemy również szczepienia przeciwko Covid19 w placówce zarówno w Kiełczowie jak i Długołęce.

Szczepimy codziennie (aktualnie preparatem firmy Pfizer, Johnson&Johnson, Astra Zeneca i Moderna) jednakże prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod numerem:

+48 71 723 49 86

Dysponujemy również mobilnym punktem szczepień umożliwiając realizację szczepienia przeciwko Covid19 pacjentom niepełnosprawnych w ich domu na terenie Wrocławia i okolic.

Odpłatnie realizujemy natomiast transport medyczny w kraju jak i zagranicą między placówkami medycznymi lub do i z domu pacjenta Świadczymy ponadto usługi na rzecz przedsiębiorstw w ramach nagłych zdarzeń w czasie pracy pracownikom przedsiębiorstw oraz zapewniamy zabezpieczenie medyczne w czasie imprez masowych.