Godziny otwarcia: Poniedziałek — Piątek: 9.00 — 17.00, Sobota: 9.00 — 15.00

  Nasze specjalizacje


  Choroby wewnętrzne

  Nasi specjaliści zajmują się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układów: krążenia, oddechowego, pokarmowego, moczowego, krwiotwórczego, narządów wydzielania wewnętrznego oraz chorób przemiany materii i chorób układu ruchu.

  Czytaj więcej

  Hepatologia i choroby zakaźne

  Nasi specjaliści pomogą rozwiązać problemy zdrowotne związane z chorobami oraz fizjologią wątroby, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, chorobami zakaźnymi oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową.

  Czytaj więcej

  Ortopedia i fizjoterapia

  Oferujemy konsultacje i zabiegi ortopedyczne oraz zabiegi fizjoterapeutyczne wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów, w dolegliwościach zwiazanych z bólami różnego pochodzenia.

  Czytaj więcej

  Medycyna podróży

  Oferujemy konsultacje z zakresu medycyny podróży dla dorosłych, dzieci i całych rodzin. To co nas wyróżnia wśród innych centrów medycyny podróży to możliwość kwalifikacji i wykonanie szczepienia podczas jednej wizyty w centrum. SZANUJEMY TWÓJ CZAS.

  Czytaj więcej

  Neurologia i zdrowie psychiczne

  Zaburzenia psychiczne i neurologiczne dotykają niemal co trzeciego pacjenta. Nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji codziennie.

  Czytaj więcej

  Diagnostyka

  Pomaga w ocenie ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Wykonasz u nasz badania laboratoryjne czy ultrasonograficzne. Pobieramy krew dzieciom i dorosłym.

  Czytaj więcej

  Chirurgia

  Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym, Specjaliści w naszej klinice zajmą się diagnozą oraz leczeniem uporczywych dolegliwości.

  Czytaj więcej

  Konsultacje Online

  Nasi specjaliści stawiają na bezpośredni kontakt z pacjentem, ale zdarzają się sytuacje, kiedy jest to niemożliwe lub utrudnione, dlatego istnieje możliwość zdalnej konsultacji z wybranym specjalistą.

  Czytaj więcej

  Badania informacyjne COVID-19

  Wykonujemy badania oraz szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

  Czytaj więcej

  Usługi w domu pacjenta

  W przypadku nagłego pogorszenia zdrowia świadczymy usługi z dojazdem do domu pacjenta.

  Czytaj więcej

  Transport medyczny

  Zapewniam transport medyczny w kraju i zagranicą. Usługa jest dostosowana do stanu pacjenta, a podróż zawsze przebiega miło i komfortowo.

  Czytaj więcej