Nasze specjalizacje


Choroby wewnętrzne

Nasi specjaliści zajmują się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układów: krążenia, oddechowego, pokarmowego, moczowego, krwiotwórczego, narządów wydzielania wewnętrznego oraz chorób przemiany materii i chorób układu ruchu.

Czytaj więcej

Hepatologia i choroby zakaźne

Nasi specjaliści pomogą rozwiązać problemy zdrowotne związane z chorobami oraz fizjologią wątroby, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, chorobami zakaźnymi oraz chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Czytaj więcej

Ortopedia i fizjoterapia

Oferujemy konsultacje i zabiegi ortopedyczne oraz zabiegi fizjoterapeutyczne wykonane przez wykwalifikowanych specjalistów, w dolegliwościach zwiazanych z bólami różnego pochodzenia.

Czytaj więcej

Medycyna podróży

Oferujemy konsultacje z zakresu medycyny podróży dla dorosłych, dzieci i całych rodzin. To co nas wyróżnia wśród innych centrów medycyny podróży to możliwość kwalifikacji i wykonanie szczepienia podczas jednej wizyty w centrum. SZANUJEMY TWÓJ CZAS.

Czytaj więcej

Neurologia i zdrowie psychiczne

Zaburzenia psychiczne i neurologiczne dotykają niemal co trzeciego pacjenta. Nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji codziennie.

Czytaj więcej

Diagnostyka

Pomaga w ocenie ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Wykonasz u nasz badania laboratoryjne czy ultrasonograficzne. Pobieramy krew dzieciom i dorosłym.

Czytaj więcej

Chirurgia

Dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem operacyjnym, Specjaliści w naszej klinice zajmą się diagnozą oraz leczeniem uporczywych dolegliwości.

Czytaj więcej

Konsultacje Online

Nasi specjaliści stawiają na bezpośredni kontakt z pacjentem, ale zdarzają się sytuacje, kiedy jest to niemożliwe lub utrudnione, dlatego istnieje możliwość zdalnej konsultacji z wybranym specjalistą.

Czytaj więcej

Badania informacyjne COVID-19

Wykonujemy badania oraz szczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

Czytaj więcej

Usługi w domu pacjenta

W przypadku nagłego pogorszenia zdrowia świadczymy usługi z dojazdem do domu pacjenta.

Czytaj więcej

Transport medyczny

Zapewniam transport medyczny w kraju i zagranicą. Usługa jest dostosowana do stanu pacjenta, a podróż zawsze przebiega miło i komfortowo.

Czytaj więcej